Degustacja herbaty szlachetnysmak.pl i prezentu od Przyjaciółki:)

Dostałam do spróbowania trzy próbki herbaty od firmy szlachetnysmak.pl
Takie próbki może dostać każda osoba, która prowadzi bloga i napisze na maila prośbę o przysłanie próbek w zamian za ich recenzję. Gdybym miała robić to drugi raz - zastanowiłabym się, czy warto, bo próbki są tak malusieńkie, że zmieściły się do zwykłej koperty:) A czas oczekiwania to około miesiąca. Spodziewałam się czegoś ciekawszego.

Dostałam Inspirację, Studencki czas i Hiszpańską mandarynkę, wszystkie w smaku są pyszne, niestety wszystkie bardzo podobne do siebie. Dałam mężowi najpierw mandarynkę, potem inspirację i powiedział, że to przecież ta sama herbata. Mandarynka nie pachnie mandarynką, ale może Hiszpańska mandarynka to coś innego niż ta zwykła? Głupio mi krytykować herbaty tej firmy, to wspaniały gest, że przysłali mi te trzy mini próbki.

Prawie w tym samym czasie dostałam w prezencie od Przyjaciółki herbatę Truskawki w szampanie, kupioną na allegro. Pyszna. To jest herbata, którą można się zachwycać, jest po prostu niezwykła! W całym mieszkaniu pachnie truskawkami gdy tylko ją zaparzam:)

3 komentarze:

 1. Chyba i sobie zamówię te truskawki w szampanie :) Cieszę się, że prezent trafiony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. też dostałam te same próbki i moja pachniała mandarynką wyśmienicie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę? Jejku to może im się coś pomyliło i mi wsypali te same do saszetek? Bo i ja i Mąż próbowaliśmy, to raczej obydwoje węchu zaburzonego nie mamy...:/

   Usuń

 

Blogger news