Przepisy blogerów, czyli "Zdrowie ze smakiem"

Wczoraj dostałam długo wyczekiwaną przesyłkę - książkę pt. "Zdrowie ze smakiem", zawierającą przepisy blogerów inspirowane Olejami Świata. 
Książka jest niezwykła, wyjątkowa, zaraz Wam wytłumaczę dlaczego i jestem pewna, że podzielicie moje zdanie ;)

1. Po pierwsze i dla mnie najważniejsze: w książce znajdziecie mój przepis! Jest to przepis na przystawkę, tartaletki ziemniaczane z prosciutto i czerwoną cebulą - pycha :)

Ale oczywiście to tylko jedna z wielu atrakcji. Jednak zanim przejdę dalej, muszę Wam opowiedzieć o moich obawach. Kiedy dowiedziałam się o powstawaniu tej książki, dostałam informację, że mam stworzyć swój autorski przepis, trochę się obawiałam jaka będzie jakość tej książki. Czy nie będzie to krótka broszurka, lub słabej jakości książeczka...jednak kiedy ją wczoraj zobaczyłam...przerosła moje oczekiwania! Jest wspaniała, porządna. Jestem dumna, że mogłam brać udział w jej tworzeniu :)
Teraz możemy przejść dalej.

2. W książce znajdziecie przepisy stworzone przez wspaniałych blogerów, których naprawdę bardzo szanuję, między innymi przez moją Przyjaciółkę - autorkę bloga Dzikowiec od kuchni.
Wszystkie przepisy przeszły kontrolę, były odtworzone przez znanego szefa kuchni Grzegorza Pomietło wraz z jego zespołem. Przeszły nie tylko kontrolę smaku, ale też kontrolę "jakości" - dania są  zdrowe i tylko takie miały prawo pojawić się w książce. 

3. Pierwsze ponad dwadzieścia stron to informacje dotyczące podstaw zdrowego odżywiania, nie wiem jak dla Was, ale dla mnie są one bardzo przydatne.

4. Przy każdym przepisie znajdziecie dodatkowe wskazówki od dietetyka oraz szefa kuchni.

5. Dla mnie szczególnie teraz, kiedy jestem na diecie jest to bardzo istotne - przy każdym przepisie podany jest czas przygotowania, stopnień trudności  oraz ilość kalorii. 

6. Przepisy są bardzo uporządkowane, podzielone na kategorie, przy każdym jest jedno zdanie o autorze. Są przejrzyste i opatrzone naprawdę pięknymi zdjęciami. I przede wszystkim jest ich dużo, książka ma 160 stron.


7. Mogłabym wymieniać i wymieniać, ale pozostała ostatnia sprawa - na końcu książki znajdziecie kupony rabatowe do sklepu oleofarm24.pl 

8. Jednak jeszcze jedno - cena. Bardzo przystępna. Myślę, że 30 zł jak za taką książkę to naprawdę nie jest dużo :)

Więcej na temat książki znajdziecie na stronie Tutaj


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Blogger news