Szlachetna Paczka z Kuchnią Elexis, Relacja 1

O Szlachetnej Paczce pewnie nie muszę Wam mówić, ciągle można o niej usłyszeć w radiu i telewizji. Jest to akcja, która działa od piętnastu lat i z każdym rokiem coraz bardziej się rozrasta. Ludzie chcą pomagać, dać coś od siebie na Święta tym, którzy mają naprawdę niewiele.

W tym roku Kuchnia Elexis bierze udział w akcji po raz pierwszy. Zbieramy na Rodzinę, którą sami wybraliśmy.
Przyłączyło się do nas już tak wiele osób, że jestem pod ogromnym wrażeniem i naprawdę nie mogę się nadziwić ile produktów byliśmy w stanie uzbierać w kilka dni.

To jeszcze nie koniec!

Mamy czas do 12-tego grudnia i cały czas zbieramy, zarówno produkty, jak i środki pieniężne.

Całą akcję możecie obserwować na facebooku, jeśli chcecie wspomóc "naszą" Rodzinę i naszą Szlachetną Paczkę, właśnie w wydarzeniu na facebooku przeczytacie jak to zrobić.

Do akcji przyłączyła się też firma SKWORCU.
Na początku mojej przygody z blogowaniem miałam przyjemność współpracować z tą firmą. Była to moja najlepsza współpraca w ciągu tych kilku lat. Produkty świeże i bardzo wysokiej jakości. Świetny kontakt z właścicielem i ekspresowa wysyłka, wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie.

Gdy tylko wybraliśmy Rodzinę do Szlachetnej Paczki - napisałam do firmy Skworcu i wiecie co? Odpowiedź była natychmiastowa.

Mogłam sama wybrać produkty do paczki, a firma pokryła wszelkie koszty. Przyszły herbaty, bakalie, mak, skórka pomarańczy. Całe pudło produktów właśnie dla tej "naszej" Rodziny.

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem i dziękuję firmie Skworcu i Wam wszystkim za wzięcie udziału w naszej akcji.
Tych, którzy jeszcze się wahają - pamiętajcie, czasu pozostało już niewiele. 12 grudnia zawozimy nasze paczki do magazynu w Złoczewie.

Spełnimy marzenia trzem osobom, które w życiu naprawdę wiele przeszły (historia Rodziny tutaj).

PS. Na snapchat kuchniaelexis możecie na bieżąco oglądać jak trwają przygotowania do naszej paczki :)

1 komentarze:

  1. Robimy taką paczkę dla rodziny ale pod patronem innej organizacji :)

    OdpowiedzUsuń

 

Blogger news