Domowy makaron

Przepis na domowy makaron na blogu pojawił się już jakiś czas temu. Dzisiaj mam dla Was filmik i zarazem wyzwanie - domowy makaron w 1,5 minuty. Kto da radę? ;)
Tak na poważnie, makaron robię bardzo często i jest pyszny, a przy tym łatwy do zrobienia. Jeśli raz spróbujecie, zapewniam, że ten kupny już nie będzie smakował tak samo.Cały przepis na domowy makaron znajdziecie tutaj, a ja zachęcam do zapoznania się z filmikiem.
Przy okazji zapraszam Was na mój kanał na Youtube, gdzie kilka razy w tygodniu pojawiają się nowe filmy! Subskrybujcie, komentujcie...żebym wiedziała, że mam nagrywać dalej :)

3 komentarze:

  1. Chyba jutro pokuszę się o przygotowanie go do rosołu :) Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kto dziś robi własny domowy makaron? Każdy, kto choć raz spróbował tego domowego :) Myślę, że zaczynamy coraz częściej doceniać walory tradycyjnej kuchni, tzw. slow food’u, w którym robimy potrawę samodzielnie od A do Z. Sklepowe produkty rażą sztucznością i podejrzaną zawartością, a co domowego to domowe ;) Jasne, nie każdy z nas ma czas na upieczenie chleba, przygotowanie przetworów na zimę etc. , ale ten makaron jest szybki i prosty, więc żadne wymówki go nie dotyczą. Dzięki za przepis!

    OdpowiedzUsuń

 

Blogger news